Alışveriş Sepetim

İade ve Teslimat

Altınyaka Koleji Mağaza’sı sadece mevcut öğrenci ve velilerimize özeldir. Online mağazamızdan yapacağınız tüm siparişler mevcut öğrencilerimize özel hazırlanmaktadır ve okulumuzda yer alan mağazadan teslim edilmektedir.

Kredi Kartı ile Online Ödeme
Tüm bankaların Visa ve Master Card’ları ile ödemenizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz, yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı tutulmaz.Güvenliğiniz için Türkiye’nin en güvenilir Ödeme Alt yapı kuruluşu iyzico‘yu tercih ediyoruz.
 
 
TESLİMAT
 
Mesai saatleri içinde, en geç saat 15:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünler aynı gün hazırlanmaktadır. Ancak, her olasılığa karşı, 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Tüm siparişleriniz Ödeme Onayı ardından Okulumuzda yer alan Mağaza’mızdan Teslim alınabilmektedir.
Kargo ile sipariş teslimi yapılmamaktadır.

Sipariş Teslimat seçeneklerinde Teslim Alacak Kişi olarak “Öğrenci” veya “Veli” şeklinde belirtebilirsiniz.

İADE / DEĞİŞİM
Mağazamızda yer alan tüm ürünler öğrencilerimize özel hazırlanmaktadır. Kıyafet ve formalarımızda beden uyuşmazlığı durumunda Okulumuza gelerek anında değişim talep edebilirsiniz. Talep ettiğiniz beden stok durumuna göre hemen değişimi gerçekleştirilmektedir.